Kozarci in steklenice 1.000 ml plastična posoda 'Securilock', PP, bela, odprtina: navojni pokrov
Številka izdelka : 100023650
1.000 ml plastična posoda 'Securilock', PP, bela, odprtina: navojni pokrov
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
1,52 €
10
1,49 €
1%
20
1,42 €
6%
50
1,40 €
7%
100
1,14 €
25%
200
1,10 €
27%
360
1,06 €
30%
720
0,92 €
39%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 1,52 € 1,52 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Tesnilni odtrgalni trak 1000 ml posode z navojem 'Safety First' služi kot indikator pristnosti, ki kupcu zagotavlja, da je blago prišlo do njega neponarejeno.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PP |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 108,5 mm |
| Prostornina | 1000 ml |
| Prostornina - do roba | 1090 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 64 g |
| višina | 124 mm |
| širina | 108,5 mm |
| Barva | Bela |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Tesnilni odtrgalni trak 1000 ml posode z navojem 'Safety First' služi kot indikator pristnosti, ki kupcu zagotavlja, da je blago prišlo do njega neponarejeno.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PP |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 108,5 mm |
| Prostornina | 1000 ml |
| Prostornina - do roba | 1090 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 64 g |
| višina | 124 mm |
| širina | 108,5 mm |
| Barva | Bela |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.






















