Kozarci in steklenice 100 ml PET steklenička 'Boston', plastika, odprtina: 20/410

| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 46 mm |
| Prostornina | 100 ml |
| Prostornina - do roba | 115 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 10 g |
| višina | 92 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 20/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
21. januar 2025 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 46 mm |
| Prostornina | 100 ml |
| Prostornina - do roba | 115 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 10 g |
| višina | 92 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 20/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
21. januar 2025 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin

100 ml PET-flaska „Boston“ – estetska, funkcionalna in večnamenska
Serija izdelkov „PET GPI 410“ podjetja Flaschenland vključuje kakovostne, okrogle plastične posode, posebej zasnovane za kozmetične namene. Glavna značilnost te serije je 100 ml PET-flaska „Boston“ z standardiziranim vratom 20/410, ki omogoča varno in vsestransko polnjenje. Te stekleničke so izdelane iz robustnega, prozornega PET-plastike, ki je lahka, odporna proti lomljenju in kemično odporna. Z zmogljivostjo 100 ml so idealne za polnjenje tekočin, krem ali losjonov. Vrat 20/410 zagotavlja združljivost s številnimi vrstami zamaškov in aplikatorjev, kar povečuje prilagodljivost uporabe. Prozen videz stekleničk omogoča privlačno predstavitev izdelka.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























