Kozarci in steklenice 15 l balonska steklenica z širokim vratom, steklo, odprtina: pokrovček za natikanje

| Država proizvodnje | Romunija |
|---|---|
| Material - kategorija | Zeleno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 280 mm |
| Prostornina | 15000 ml |
| teža | 4750 g |
| višina | 390 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | Romunija |
|---|---|
| Material - kategorija | Zeleno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 280 mm |
| Prostornina | 15000 ml |
| teža | 4750 g |
| višina | 390 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Balonske steklenice – tradicionalno shranjevanje z moderno funkcionalnostjo
Balonske steklenice so popolna izbira za varno in elegantno shranjevanje tekočin. Njihov širok vrat omogoča enostavno polnjenje in čiščenje, medtem ko robusten plastični koš zagotavlja dodatno zaščito in praktično rokovanje. Na voljo so v prostorninah od 5 do 34 litrov, kar ponuja vsestransko rešitev za različne uporabe. Še posebej primerne so za pripravo in skladiščenje vin, likerjev, žganih pijač in drugih kakovostnih tekočin. Njihova klasična oblika zagotavlja enakomerno zorenje in ohranja aromo skozi daljše časovno obdobje.
Balonske steklenice so opremljene z ustjem z navojnim pokrovom, ki omogoča enostavno in varno zapiranje vsebine.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.






















