Kozarci in steklenice 156 ml visoka okrogla steklenica, odprtina: Twist-Off (TO 53)

Visoka 156-ml steklena posoda ima eleganten dizajn in je primerna za polnjenje marmelad, džemov, medu in drugih izdelkov. Združljiva je s twist-off zamaški (TO 53).
Opomba: V okviru zamenjave dobavitelja lahko pri tem artiklu pride do manjših odstopanj v obliki, barvi ali dimenzijah (npr. višina ali premer) v primerjavi s prejšnjimi dobavami. Funkcija in kakovost ostajata nedotaknjeni. Hvala za razumevanje!
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 55,5 mm |
| Prostornina | 156 ml |
| Prostornina - do roba | 156 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 100 g |
| višina | 87,5 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Visoka 156-ml steklena posoda ima eleganten dizajn in je primerna za polnjenje marmelad, džemov, medu in drugih izdelkov. Združljiva je s twist-off zamaški (TO 53).
Opomba: V okviru zamenjave dobavitelja lahko pri tem artiklu pride do manjših odstopanj v obliki, barvi ali dimenzijah (npr. višina ali premer) v primerjavi s prejšnjimi dobavami. Funkcija in kakovost ostajata nedotaknjeni. Hvala za razumevanje!
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 55,5 mm |
| Prostornina | 156 ml |
| Prostornina - do roba | 156 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 100 g |
| višina | 87,5 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

156 ml visoka okrogla steklenica – prozorna, elegantna in trpežna
Serija izdelkov „Okrogla steklenica“ podjetja Flaschenland vključuje visokokakovostne steklene posode, ki se odlikujejo po vsestranski uporabnosti in posebni odpornosti. 156 ml visoka okrogla steklenica s pokrovom na zavijanje (TO 53) združuje funkcionalnost in kakovost v robustni zasnovi. Ta družina izdelkov izstopa po naslednjih značilnostih: steklo je odporno na vročino, mraz ter primerno za mikrovalovno pečico in pečico, kar omogoča prilagodljivo uporabo pri različnih temperaturah. Poleg tega je primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, kar čiščenje močno olajša. S prostornino 156 ml in praktičnim pokrovom na zavijanje (TO 53) je steklenica idealna za varno shranjevanje in konzerviranje. Jasna, okrogla oblika omogoča optimalen pregled nad vsebino.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.






















