Kozarci in steklenice 200 ml steklenica iz stekla 'Jagoda', odprtina: plutovina

Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 79 mm |
| Prostornina | 200 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 250 g |
| višina | 123 , 130 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 79 mm |
| Prostornina | 200 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 250 g |
| višina | 123 , 130 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Motivna steklenica „Jagoda“
Motivna steklenica „Jagoda“ navdušuje s svojim čarobnim, natančno izdelanim dizajnom in prinaša sladkost ter svežino priljubljenega poletnega sadeža v elegantno stekleno obliko. Izdelana iz visokokakovostnega prozornega stekla, je popolna za fine žgane pijače, sadne žganje ali izvrstne likerje. Harmonično strukturirana površina spominja na naravno teksturo jagode in steklenico naredi zares privlačno. Zaradi zamaška iz plute je vsebina varno in stilsko zaprta.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























