Kozarci in steklenice 212 ml steklenička za nakit 'Beauty', odprtina: Twist-Off (TO 58)
Številka izdelka : 100007260
212 ml steklenička za nakit 'Beauty', odprtina: Twist-Off (TO 58)
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
0,83 €
30
0,80 €
3%
60
0,78 €
6%
105
0,77 €
7%
210
0,63 €
24%
405
0,61 €
26%
855
0,57 €
31%
2.565
0,50 €
39%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 0,83 € 0,83 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Eleganten 212 ml dizajnerski kozarec 'Beauty' je univerzalno uporaben. Kozarec je idealen za dekorativno shranjevanje medu, gorčice, marmelad itd.
| Država proizvodnje | Poljska |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 71 mm |
| Prostornina | 212 ml |
| Prostornina - do roba | 212 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 190 g |
| višina | 116 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Eleganten 212 ml dizajnerski kozarec 'Beauty' je univerzalno uporaben. Kozarec je idealen za dekorativno shranjevanje medu, gorčice, marmelad itd.
| Država proizvodnje | Poljska |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 71 mm |
| Prostornina | 212 ml |
| Prostornina - do roba | 212 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 190 g |
| višina | 116 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























