Kozarci in steklenice 250 ml PET-flaska 'Boston', plastika, odprtina: 24/410

Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 58,2 mm |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 270 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 19 g |
| višina | 129 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
21. januar 2025 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 58,2 mm |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 270 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 19 g |
| višina | 129 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
21. januar 2025 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin

250 ml PET-flaska „Boston“ – oblikovno privlačna, funkcionalna in večnamenska
Serija izdelkov "PET GPI 410" podjetja Flaschenland vključuje visokokakovostne 250 ml PET-flaske iz modelne serije 'Boston', ki izstopajo po svoji robustni plastični zasnovi in standardiziranem grlu 24/410. Ti vsebniki združujejo dolgo življenjsko dobo z vsestransko uporabnostjo in so posebej zasnovani za kozmetične aplikacije. Flaske so izdelane iz odpornega PET-plastike, ki ni le lahka in odporna proti lomljenju, temveč nudi tudi odlično zaščito pred vlago in zrakom. S prostornino 250 ml in standardiziranim grlom 24/410 omogočajo enostavno polnjenje ter združljivost z različnimi zamaški in dozirnimi nastavki. Okrogla oblika vsebnika zagotavlja prijetno rokovanje.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























