Kozarci in steklenice 250 ml steklenica 'Torben', kvadratna, odprtina: pluta
Številka izdelka : 100031680
(1)
250 ml steklenica 'Torben', kvadratna, odprtina: pluta
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
1,58 €
24
1,54 €
2%
72
1,50 €
5%
120
1,47 €
6%
216
1,20 €
24%
600
1,15 €
27%
1.200
1,11 €
29%
2.400
0,96 €
39%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 1,58 € 1,58 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Elegantna steklenička iz prozornega stekla s prostornino 250 ml, izdelana v Italiji.
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 250 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 250 , 262 g |
| višina | 119,5 mm |
| širina | 63 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
5. februar 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
Elegantna steklenička iz prozornega stekla s prostornino 250 ml, izdelana v Italiji.
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 250 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 250 , 262 g |
| višina | 119,5 mm |
| širina | 63 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
5. februar 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.
























