Kozarci in steklenice 250 ml steklenica z širokim vratom, pravokotna, HDPE plastika, naravna, odprtina: DIN 40 EPE

Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PE |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 297 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 22 g |
| višina | 102 mm |
| širina | 54 mm |
| Barva | Naravno |
| Velikost zapiranja | DIN 40 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PE |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| Prostornina | 250 ml |
| Prostornina - do roba | 297 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 22 g |
| višina | 102 mm |
| širina | 54 mm |
| Barva | Naravno |
| Velikost zapiranja | DIN 40 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

250 ml steklenica z širokim vratom – estetska, funkcionalna in vsestransko uporabna
Serija izdelkov „PE-štirikotna steklenica“ podjetja Flaschenland zajema kakovostne, pravokotne steklenice z širokim vratom iz trpežne HDPE plastike v naravni barvi. Glavna značilnost te serije je praktična oblika, združena z visoko funkcionalnostjo za različne namene shranjevanja. Te 250 ml steklenice z širokim vratom izstopajo po svoji pravokotni obliki in standardiziranem navojnem ustju DIN 40 EPE M, ki omogoča enostavno polnjenje in točenje. Izdelane so iz mrazu odpornega HDPE materiala, zaradi česar so steklenice še posebej odporne in trajne. Poleg tega so primerne za pomivanje v pomivalnem stroju, kar omogoča enostavno čiščenje in ponovno uporabo. Naravna barva poudarja funkcionalen in tehnični značaj posod. PE-štirikotne steklenice so idealne za shranjevanje različnih tekočin.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























