Kozarci in steklenice 262 ml okrogla steklenica 'Monza', odprtina: Deep-Twist-Off (DTO 82)

| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 82 mm |
| Prostornina | 262 ml |
| Prostornina - do roba | 262 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 163 g |
| višina | 64,9 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
3. marec 2026 14:05
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 82 mm |
| Prostornina | 262 ml |
| Prostornina - do roba | 262 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 163 g |
| višina | 64,9 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
3. marec 2026 14:05
Erinomainen artikkeli!
Kaikki on kuvauksen mukaista ja täydellistä projektiini!

262 ml okrogla steklenica 'Monza' – prozorna, elegantna in trpežna
Izdelek iz serije "Okrogla steklenica Deep Twist Off" podjetja Flaschenland izstopa po svojih vsestranskih in robustnih steklenih posodah, ki so posebej zasnovane za varno in praktično shranjevanje hrane. 262 ml okrogla steklenica 'Monza' z inovativnim Deep-Twist-Off vratom (DTO 82) je idealna posoda za številne uporabe. Te steklene posode odlikuje visokokakovostno steklo, odporno na vročino in mraz, ki je primerno tako za mikrovalovno pečico kot tudi za pečico. Zaradi tega so zelo prilagodljive v uporabi in jih je mogoče brez težav prati v pomivalnem stroju. S prostornino 262 ml in okroglo obliko nudijo optimalno velikost za shranjevanje.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























