Kozarci in steklenice 3.000 ml PET-kvadratna posoda 'Dana', plastika, odprtina: 110/400

| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 3000 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 162 g |
| višina | 220 mm |
| širina | 130 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 110/4 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 3000 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 162 g |
| višina | 220 mm |
| širina | 130 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 110/4 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Dana – vsestranski PET-skvarek za varno shranjevanje
Pravokotni PET-skvarek Dana združuje velikodujno prostornino s praktično funkcionalnostjo in je idealen za shranjevanje različnih izdelkov. Na voljo je v velikostih 1500 in 3000 ml, kar zagotavlja dovolj prostora za živila, suhe izdelke ali druge vsebine. Zaradi velikega kvadratnega oblika je mogoče razpoložljivi prostor za shranjevanje optimalno izkoristiti. Odpiralni premeri 100/400 in 110/400 omogočajo varno zapiranje – ustrezni pokrovi so na voljo v naši ponudbi. Zaradi lahkega, nerazbitnega PET-materiala je Dana trajna in praktična rešitev za različne namene.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























