Kozarci in steklenice 300 ml PET-flaska 'Karl', kvadratna, plastika, odprtina: 24/410

| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 300 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 26 g |
| višina | 149 mm |
| širina | 52 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PET |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| Prostornina | 300 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 26 g |
| višina | 149 mm |
| širina | 52 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

300 ml PET-flaska „Karl“ – estetska, funkcionalna in vsestransko uporabna
Serija izdelkov PET GPI 410 iz Flaschenland obsega kakovostne 300 ml PET-flaske s kvadratno obliko in odprtino velikosti 24/410. Ti plastični vsebniki se odlikujejo po robustni izdelavi in vsestranski uporabnosti ter so posebej zasnovani za kozmetične namene. Flaške iz te družine izdelkov so narejene iz trpežnega PET-plastike, znane po svoji visoki stabilnosti in prosojnosti. Z zmogljivostjo 300 ml nudijo dovolj prostora za različne tekočine in izdelke. Kvadratna oblika omogoča varčno shranjevanje in moderen, privlačen videz. Odprtina 24/410 je združljiva z različnimi pokrovčki in dozirnimi nastavki.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.
























