Kozarci in steklenice 350 ml steklenica 'Julia', pravokotna, odprtina: zamašek iz plute
Številka izdelka : 100020480
350 ml steklenica 'Julia', pravokotna, odprtina: zamašek iz plute
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
4,03 €
10
3,92 €
2%
20
3,80 €
5%
50
3,70 €
8%
100
3,18 €
21%
200
3,04 €
24%
586
2,93 €
27%
1.465
2,83 €
29%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 4,03 € 4,03 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Težka 350 ml steklenica iz prozornega stekla 'Julia' ima pravokotno osnovno obliko in stilsko predstavlja vaše likerje, žganja in druge dobrote.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| Prostornina | 350 ml |
| Prostornina - do roba | 375 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 600 , 643 g |
| višina | 180 mm |
| širina | 38,6 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Težka 350 ml steklenica iz prozornega stekla 'Julia' ima pravokotno osnovno obliko in stilsko predstavlja vaše likerje, žganja in druge dobrote.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| Prostornina | 350 ml |
| Prostornina - do roba | 375 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 600 , 643 g |
| višina | 180 mm |
| širina | 38,6 mm |
| Barva | Prozorno |
| Velikost zapiranja | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























