
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 80,4 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 515 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 550 g |
| višina | 186,6 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
2. marec 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 80,4 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 515 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 550 g |
| višina | 186,6 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
2. marec 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

500 ml steklenica 'Lotto' – oblikovno dovršena, funkcionalna in vsestransko uporabna
Serija izdelkov „Vienna/Lotto“ podjetja Flaschenland zajema kakovostne steklenice, ki se odlikujejo po vsestranski uporabnosti in robustni izdelavi. Glavna značilnost te serije je kombinacija funkcionalnega dizajna in visoke odpornosti na različna temperaturna območja. 500 ml steklenica „Lotto“ z odprtino GPI 28 spada v družino okroglih steklenih posod in ponuja številne tehnične prednosti: odporna je proti mrazu, vročini, primerna za mikrovalovno pečico in pečico ter primerna za pomivanje v pomivalnem stroju. Te lastnosti naredijo steklenico posebej vzdržljivo in vsestransko uporabno. Prosojen stekleni material omogoča optimalen pregled vsebine, standardizirana odprtina GPI 28 pa enostavno polnjenje in zapiranje.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























