Kozarci in steklenice 500 ml steklenica 'Renana Futura', odprtina: zamašek iz plute

| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 61,5 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 521 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 580 g |
| višina | 356 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 61,5 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 521 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 580 g |
| višina | 356 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

500 ml steklenica 'Renana Futura' – estetska, funkcionalna in vsestransko uporabna
Serija izdelkov „Renana“ podjetja Flaschenland vključuje visokokakovostne steklenice, ki izstopajo po svoji vsestranski uporabnosti in robustni izdelavi. Še posebej 500 ml steklenica „Renana Futura“ s plutevim zamaškom predstavlja združitev funkcionalnosti in elegantnega dizajna. Ta steklenica je izdelana iz odpornega stekla, ki prenaša nizke in visoke temperature, poleg tega pa je primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, uporabo v mikrovalovni pečici in pečici. S prostornino 500 ml je idealna za shranjevanje in predstavitev likerjev, žganih pijač, žganja in vina. Praktični plutev zamašek zagotavlja varno zapiranje in optimalno ohranja arome. Okrogla oblika posode poenostavlja rokovanje in steklenico naredi elegantnega spremljevalca za vsak dan.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























