Kozarci in steklenice 500 ml steklenica za kis/oljčno olje 'Egizia', odprtina: zamašek

| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 89 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 515 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 500 g |
| višina | 240 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
29. december 2023 14:29
Botella de regalo elegante y robusta
Son de un tamaño perfecto para hacer envasado de regalo o eventos. Y la robustez de su cristal no la hace frágil en absoluto. Un gran producto.
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 89 mm |
| Prostornina | 500 ml |
| Prostornina - do roba | 515 ml |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 500 g |
| višina | 240 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
29. december 2023 14:29
Botella de regalo elegante y robusta
Son de un tamaño perfecto para hacer envasado de regalo o eventos. Y la robustez de su cristal no la hace frágil en absoluto. Un gran producto.

500 ml steklenica za kis/oljčno olje 'Egizia' – estetska, funkcionalna in večnamenska
Serija izdelkov "Steklenice z ustnikom" podjetja Flaschenland vključuje kakovostne steklene posode, posebej zasnovane za shranjevanje kisa in olja. Glavna značilnost te serije je praktična in hkrati elegantna 500 ml steklenica za kis/oljčno olje „Egizia“ z varnim zamaškom iz plute, ki omogoča enostavno doziranje in zračno tesno zapiranje. Steklenice iz družine izdelkov "Okrogle steklene posode" so izdelane iz trpežnega stekla, odpornega na vročino in mraz, ki je primerno tako za mikrovalovno pečico kot pečico ter jih je mogoče brez težav prati v pomivalnem stroju. Z zmogljivostjo 500 ml nudijo idealno velikost za vsakodnevno uporabo v kuhinji. Jasna, estetska oblika omogoča privlačno predstavitev.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























