
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 82,3 mm |
| Prostornina | 700 ml |
| Prostornina - do roba | 720 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 650 , 658 g |
| višina | 226,5 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
2. marec 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Država proizvodnje | Italija |
|---|---|
| Material - kategorija | Prozorno steklo |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 82,3 mm |
| Prostornina | 700 ml |
| Prostornina - do roba | 720 ml |
| Za tiskanje | Ja |
| teža | 650 , 658 g |
| višina | 226,5 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 pregled
2. marec 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

700 ml steklenica 'Lotto' – oblikovno dovršena, funkcionalna in vsestransko uporabna
Steklenica 'Lotto' s prostornino 700 ml in GPI 28 odprtino iz produktne linije Vienna/Lotto je vsestranski in kakovosten vsebnik, posebej zasnovan za žgane pijače, kot so gin, liker in žganje. Njena glavna značilnost je kombinacija trpežnega steklenega materiala in visoke odpornosti na temperaturo, kar omogoča prilagodljivo uporabo. Steklenica 'Lotto' navdušuje z naslednjimi lastnostmi: izdelana je iz stekla, odpornega proti mrazu, vročini in primernemu za uporabo v mikrovalovni pečici, poleg tega pa je primerna za pomivanje v pomivalnem stroju in uporabo v pečici. Material zagotavlja dolgo življenjsko dobo in enostavno čiščenje, medtem ko okrogla oblika posode omogoča ergonomsko rokovanje. Odprtina GPI 28 omogoča varno zapiranje in olajša polnjenje.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























