Kozarci in steklenice Kositrna etiketa '25', kovina, srebrna
Številka izdelka : 100018020
Kositrna etiketa '25', kovina, srebrna
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
1,78 €
10
1,71 €
3%
20
1,67 €
6%
50
1,63 €
8%
100
1,33 €
25%
200
1,29 €
27%
500
1,24 €
30%
Nič ni izbrano
Kovinska nalepka '25' v obliki deteljice velikosti cca 6x5 cm, samolepilna in fleksibilna nalepka, ki se lepi na steklo in skoraj vse ostale materiale.
| Država proizvodnje | Francija |
|---|---|
| Material - kategorija | Kositer |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| teža | 3 g |
| višina | 1 mm |
| širina | 50 mm |
| Barva | Srebrna |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Kovinska nalepka '25' v obliki deteljice velikosti cca 6x5 cm, samolepilna in fleksibilna nalepka, ki se lepi na steklo in skoraj vse ostale materiale.
| Država proizvodnje | Francija |
|---|---|
| Material - kategorija | Kositer |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| teža | 3 g |
| višina | 1 mm |
| širina | 50 mm |
| Barva | Srebrna |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.




















