Kozarci in steklenice Navojni pokrovček, ABS-plastika, srebrne barve, za odprtino: GPI 28/400
Številka izdelka : 100029360
Navojni pokrovček, ABS-plastika, srebrne barve, za odprtino: GPI 28/400
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
0,95 €
20
0,92 €
3%
50
0,89 €
6%
100
0,85 €
10%
250
0,72 €
24%
500
0,70 €
26%
1.000
0,65 €
31%
2.500
0,56 €
41%
Nič ni izbrano
Zavrtni zamašek je izdelan iz robustnega ABS plastike v srebrni barvi in zagotavlja varen oprijem zaradi natančnega prileganja. Posebej je zasnovan za okrogle zamaške z GPI 28/400 odprtino. Odporno material zagotavlja dolgo življenjsko dobo in zanesljivost pri raznolikih uporabah. Idealno za vse, ki iščejo kakovost in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | ABS |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| teža | 7 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Zavrtni zamašek je izdelan iz robustnega ABS plastike v srebrni barvi in zagotavlja varen oprijem zaradi natančnega prileganja. Posebej je zasnovan za okrogle zamaške z GPI 28/400 odprtino. Odporno material zagotavlja dolgo življenjsko dobo in zanesljivost pri raznolikih uporabah. Idealno za vse, ki iščejo kakovost in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | ABS |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| teža | 7 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.
























