Kozarci in steklenice Navojni pokrovček Disc Top, PP-plastika, srebrne barve, za odprtino: 24/410

Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PP |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 7 g |
| višina | 0 , 27 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | PP |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 7 g |
| višina | 0 , 27 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | 24/41 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Zavrtni pokrov Disc Top – varen, praktičen in stilski
Serija izdelkov "Zavrtni pokrov Disc Top" iz Flaschenland izstopa po kakovostni izdelavi iz trpežnega PP-plastike in ponuja praktično, srebrno rešitev za odprtine s standardno velikostjo 24/410. Ta sistem zapiranja združuje funkcionalnost in dolgo življenjsko dobo v sodobni zasnovi. Zavrtni pokrovi iz linije izdelkov GPI 410 se odlikujejo po odpornosti na mraz, primernosti za pomivanje v pomivalnem stroju in odpornosti na UV-žarke. PP-plastika zagotavlja zanesljivo tesnjenje in visoko odpornost proti različnim okoljskim vplivom. Zaradi standardizirane velikosti 24/410 so zelo vsestranski in ustrezajo številnim modelom steklenic. Srebrna barva pokrovom daje privlačen, profesionalen videz.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.


























