Kozarci in steklenice Vijčni pokrovček, aluminij, srebrne barve, za odprtino: 100/400
Številka izdelka : 100000590
Vijčni pokrovček, aluminij, srebrne barve, za odprtino: 100/400
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
1,68 €
20
1,63 €
2%
50
1,58 €
5%
100
1,55 €
7%
250
1,27 €
24%
500
1,23 €
26%
1.000
1,19 €
29%
2.500
1,01 €
39%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 1,68 € 1,68 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Srebrni aluminijasti navojni zamašek se popolnoma prilega 100/400 grlom. Robustno in okroglo oblikovan zagotavlja zanesljivo zapiranje in učinkovito zaščito. Idealno za vse, ki iščejo kakovost in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Aluminij |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 101,5 mm |
| teža | 13,7 g |
| višina | 15 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | 100/4 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Srebrni aluminijasti navojni zamašek se popolnoma prilega 100/400 grlom. Robustno in okroglo oblikovan zagotavlja zanesljivo zapiranje in učinkovito zaščito. Idealno za vse, ki iščejo kakovost in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | Aluminij |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 101,5 mm |
| teža | 13,7 g |
| višina | 15 mm |
| Barva | Srebrna |
| Velikost zapiranja | 100/4 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.























