Kozarci in steklenice Vrečka za steklenice, kvadratna, plastika, prozorna
Številka izdelka : 100020960
Vrečka za steklenice, kvadratna, plastika, prozorna
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
1,32 €
10
1,28 €
3%
20
1,24 €
6%
50
1,22 €
7%
100
1,00 €
24%
200
0,96 €
27%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 1,32 € 1,32 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Prozorna vrečka za steklenice je primerna kot darilna embalaža, predvsem za steklenice vina, šampanjca in drugih steklenic. Torba je dostavljena brez steklenice!
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | BIO FILM |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| teža | 4 g |
| višina | 500 mm |
| širina | 18 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Prozorna vrečka za steklenice je primerna kot darilna embalaža, predvsem za steklenice vina, šampanjca in drugih steklenic. Torba je dostavljena brez steklenice!
| Država proizvodnje | EU |
|---|---|
| Material - kategorija | BIO FILM |
| Oblika - osnova | Kvadratno |
| teža | 4 g |
| višina | 500 mm |
| širina | 18 mm |
| Barva | Prozorno |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.




















