Kozarci in steklenice Zapuščaj z navojem, les, bež, za odprtino: GPI 28/400
Številka izdelka : 100029440
Zapuščaj z navojem, les, bež, za odprtino: GPI 28/400
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
0,65 €
20
0,64 €
1%
50
0,63 €
3%
100
0,61 €
6%
250
0,53 €
18%
500
0,51 €
21%
1.000
0,49 €
24%
2.500
0,42 €
35%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 0,65 € 0,65 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Okrogla lesena navojna zamašek je posebej zasnovana za navoj GPI 28/400 in zagotavlja natančno prileganje. Odlikuje jo robustna materialna sestava ter naravna lesena površina, ki je tako funkcionalna kot estetsko privlačna. Idealna za vse, ki iščejo lepoto in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Bukovina |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| teža | 6 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Bež |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Okrogla lesena navojna zamašek je posebej zasnovana za navoj GPI 28/400 in zagotavlja natančno prileganje. Odlikuje jo robustna materialna sestava ter naravna lesena površina, ki je tako funkcionalna kot estetsko privlačna. Idealna za vse, ki iščejo lepoto in funkcionalnost v enem izdelku.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Bukovina |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| teža | 6 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Bež |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.
























