Kozarci in steklenice Zavrtni pokrovček, ABS-plastika, rdeč, za odprtino: GPI 28/400
Številka izdelka : 100031540
Zavrtni pokrovček, ABS-plastika, rdeč, za odprtino: GPI 28/400
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
0,70 €
10
0,67 €
4%
20
0,66 €
5%
50
0,65 €
7%
100
0,52 €
25%
200
0,51 €
27%
500
0,48 €
31%
1.000
0,42 €
40%
Nič ni izbrano
Močan rdeč vijak iz odpornega ABS plastike zagotavlja trdno prileganje in se popolnoma prilega okroglim zapiralom z odprtino GPI 28/400. Ponuja zanesljivo in praktično rešitev, ki vam v vsakdanjem življenju nudi varnost in udobje – idealno za vse, ki cenijo kakovost in enostavno rokovanje.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | ABS |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 15 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Rdeča |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Močan rdeč vijak iz odpornega ABS plastike zagotavlja trdno prileganje in se popolnoma prilega okroglim zapiralom z odprtino GPI 28/400. Ponuja zanesljivo in praktično rešitev, ki vam v vsakdanjem življenju nudi varnost in udobje – idealno za vse, ki cenijo kakovost in enostavno rokovanje.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | ABS |
| Oblika - osnova | Okroglo |
| Premer - zunanji | 32,5 mm |
| Za tiskanje | Nein |
| teža | 15 g |
| višina | 14,2 mm |
| Barva | Rdeča |
| Velikost zapiranja | GPI 28/400 |
| Proizvajalec | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.
























