Avery Zweckform Zweckform Nalepke 'Domače', pravokotne, papir, črne
Številka izdelka : 100032400
Zweckform Nalepke 'Domače', pravokotne, papir, črne
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
2,45 €
10
2,39 €
2%
20
2,30 €
6%
50
2,24 €
8%
100
1,85 €
24%
200
1,78 €
27%
Nič ni izbrano
Cena/kos: 2,45 € 2,45 €
Prihranek*: %
Takoj na voljo.Pripravljeno za pošiljanje v: 1–2 dneh
Pisljive nalepke za gospodinjstvo 'črno-barvno ročno poslikane' iz serije Zweckform-Design 'Home' Samolepilne nalepke v privlačnem dizajnu (pravokotne z valovito barvito konturo in naslovom z apliciranim rokopisom/samoposlikanim videzom) z besedilnim poljem za samooznačevanje je primerno za okrasno označevanje domačih dobrot, pa tudi za izdelavo in dekoracijo. Pakirna enota: 2 lista = 10 etiket. Navedene mere se nanašajo na celotno embalažo.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Ovalno |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Črna |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Pisljive nalepke za gospodinjstvo 'črno-barvno ročno poslikane' iz serije Zweckform-Design 'Home' Samolepilne nalepke v privlačnem dizajnu (pravokotne z valovito barvito konturo in naslovom z apliciranim rokopisom/samoposlikanim videzom) z besedilnim poljem za samooznačevanje je primerno za okrasno označevanje domačih dobrot, pa tudi za izdelavo in dekoracijo. Pakirna enota: 2 lista = 10 etiket. Navedene mere se nanašajo na celotno embalažo.
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Ovalno |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Črna |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.









