Avery Zweckform Zweckform nalepke 'Golobi', papir, večbarvno
Številka izdelka : 100016970
Zweckform nalepke 'Golobi', papir, večbarvno
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
2,45 €
10
2,39 €
2%
20
2,30 €
6%
50
2,24 €
8%
100
1,85 €
24%
200
1,78 €
27%
Nič ni izbrano
Etiketa 'Lovebirds' iz serije Zweckform-Design 'Creative' Z-Design se lepi na steklenice, steklo, črke, ljubezenska pisma in številne druge materiale. Primerno za izdelavo in dekoracijo. Pakirna enota: 3 listi
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Darilne etikete |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Večbarvne |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Etiketa 'Lovebirds' iz serije Zweckform-Design 'Creative' Z-Design se lepi na steklenice, steklo, črke, ljubezenska pisma in številne druge materiale. Primerno za izdelavo in dekoracijo. Pakirna enota: 3 listi
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Darilne etikete |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Večbarvne |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.








