Avery Zweckform Zweckform nalepke 'Marmelade karo', pravokotne, papir, rdeče
Številka izdelka : 100023410
Zweckform nalepke 'Marmelade karo', pravokotne, papir, rdeče
Uspešno dodano na seznam želja
Vaša konfiguracija

Količina Cena/kos Prihranek*
1
2,61 €
10
2,53 €
3%
20
2,45 €
6%
50
2,40 €
8%
100
1,96 €
24%
200
1,90 €
27%
Nič ni izbrano
Pisljive nalepke za gospodinjstvo 'Jam', rdeče karo iz serije Zweckform design 'Home' Samolepilne nalepke z besedilnim poljem so primerne za posebej dekorativno označevanje vaših kozarcev za marmelado. Embalažna enota = 2 lista
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Rdeča |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
Pisljive nalepke za gospodinjstvo 'Jam', rdeče karo iz serije Zweckform design 'Home' Samolepilne nalepke z besedilnim poljem so primerne za posebej dekorativno označevanje vaših kozarcev za marmelado. Embalažna enota = 2 lista
| Država proizvodnje | Nemčija |
|---|---|
| Material - kategorija | Papir |
| Oblika - osnova | Pravokotno |
| teža | 8 g |
| višina | 1,5 mm |
| širina | 80 mm |
| Barva | Rdeča |
| Proizvajalec | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Ni najdenih ocen. Delite svoje vpoglede z drugimi.
*Diskont pomeni prihranek v primerjavi s ceno na enoto.
Pomembno: Če so pokrovi na voljo v različnih izvedbah, jih je treba izbrati ločeno. Preverite, ali ste jih dodali v košarico.








